GiA – folder firmowy

Lut16

Kratownice – co to takiego?

Wreszcie po długim okresie przygotowań, poprawek i ogólnego “dopieszczania” projektu możemy pochwalić się gotowym produktem – najnowszym folderem reklamowym firmy GiA, producenta branży opakowań. Chociaż temat nie był prosty, dołożyliśmy wszelkich starań, aby efekt końcowy wywoływał uśmiech zarówno na twarzy klienta jak i naszych. Postawiliśmy przede wszystkim na dbałość o detale. Począwszy od organizacji sesji zdjęciowej produktów i specjalistycznych maszyn, a kończąc na odpowiednim doborze gramatury papieru oraz lakieru wybiórczego, podkreślającego kolor, fakturę, kształt i inne walory prezentowanych wyrobów. Składany folder w formacie 3 x A4 został wydrukowany w trzech wersjach językowych: polskim, niemieckim i włoskim, mając na uwadze najważniejszych europejskich partnerów biznesowych naszego klienta. Teraz i my wiemy już wszystko o kratownicach, przekładkach i bobinowaniu 🙂

GiA

GiA

GiA

GiA

Logo przestrzenne

Maj17

Logo przestrzenne

Logo przestrzenne to jeden z bardziej widocznych elementów reklamy wizualnej firmy. Najczęściej umieszczane na frontowej elewacji siedziby, jest niewątpliwie wizytówką, zaproszeniem oraz oczywiście pełni funkcję informacyjną. Przede wszystkim musi być estetycznie i trwale wykonane, by przez dłuższy czas oprzeć się wszelkim, często ekstremalnym, warunkom atmosferycznym. Logotypy przestrzenne zewnętrzne wykonujemy z dibondu, styroduru, plexi, szkła, blachy i innych materiałów – wszystko w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, w jaką przestrzeń mamy za zadanie się wpisać. Przedstawiamy Klientom wizualizacje, proponujemy techniczne rozwiązania, dyskutujemy, by osiągnąć jak najlepszy rezultat końcowy. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z ostatnich realizacji tego tematu.

dabo_1 logo przestrzenne

dabo_2 logo przestrzenne

karcher

kancelaria_2

kancelaria_1

mf_1

mf_2a

Szkoła rodzenia

Mar29

Od brzuszka do maluszka – szkoła rodzenia

– to nowa szkoła rodzenia, która powstała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach (Megrez Sp. z o.o.). Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć przyjazne i ciepłe miejsce dla przyszłych rodziców. Duże, neutralne pomieszczenie przeznaczone na szkołę zostało przyozdobione wydrukami wielkoformatowymi, które optycznie zamykają przestrzeń i sprawiają, że robi się miło i przytulnie. O energię potrzebną do zajęć dbają kolorowe dodatki w mocnych barwach, takie jak piłki, poduchy czy krzesła. Ponadto na ściance działowej zamocowaliśmy logo przestrzenne z plexi, które ciekawie odbija promienie słoneczne wpadające przez przeciwległe okna. Mamy nadzieję, że spędzi tu przyjemnie i pożytecznie czas wielu przyszłych tatusiów i mam 🙂 Słyszeliśmy, że wszystkim odwiedzającym bardzo się tu podoba.

www.szpitalmegrez.pl

szkola rodzenia

szkola rodzenia tychy

od brzuszka do maluszka

szkola rodzenia logo

szkola rodzenia macro

Dekoracje wnętrz. W domu i w biurze.

Sty21

Dekoracje wnętrz. W domu i w biurze. Tym razem pokażemy w jaki sposób niebanalnie ozdobić szklane drzwi w przestrzeni prywatnej oraz jak elegancko może wyglądać logo firmowe na ścianie w biurze. W domu prywatnym, jednej z dzielnic willowych Tychów, wykonaliśmy grafikę na szklanych mlecznych drzwiach, oddzielających sypialnię od łazienki. Wybrany wzór został wycięty ploterowo w folii “mrożonej” i przyklejony na szklaną powierzchnię. Całość prezentuje się lekko, a zarazem stanowi ciekawe uzupełnienie prostego wnętrza. Tego typu aplikacje sprawdzają się równeż doskonale na szkle bezbarwnym, co w przypadku drzwi jest niezwykle ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale i bezpieczeństwa.

iurisco_4

Z kolei w nowej siedzibie Kancelarii Prawnej Iurisco w Katowicach umieściliśmy na ścianie z drewnianych, błyszczących płyt przestrzenne logo ze srebrnego dibondu. Rezultat poniżej 🙂iurisco_1

iurisco

www.iurisco.pl

 

 

 

Idą święta!

Gru11

Idą święta!

Grudzień corocznie jest miesiącem wzmożonej pracy w każdej agencji reklamowej. Idą święta! Myśląc o czasie świątecznym Klienci, często “na ostatnią chwilę”, zamawiają dla swoich pracowników i partnerów biznesowych upominki firmowe, tradycyjne i elektroniczne kartki świąteczne czy różnego rodzaju kalendarze: biurkowe, trójdzielne, jedno- czy dwunastoplanszowe planszowe, książkowe. Nie inaczej jest u nas. Projekty zapełniają gwiazdki, choinki, renifery, pierniczki i choć powoli wszystkim udziela się świąteczna atmosfera, to praca wre, a naszym zadaniem jest przede wszystkim zadbanie, by Kliencie otrzymali swoje zamówione materiały na czas. Odliczamy!


kal_1

kal_2

Zamów gadżety reklamowe!

Strony www – nowa usługa

Lis16

Strony www

W ostatnich miesiącach poszerzyliśmy ofertę naszego studio o nową usługę – projektowanie stron internetowych. W XXI wieku nikogo nie trzeba przekonywać o potrzebie posiadania strony www, ważne aby była ona funcjonalna, czytelna, przyjazna dla użytkownika, nowoczesna i oczywiście ładna 🙂 Oprócz tego istotną cechą dzisiejszych stron www jest ich responsywność – czyli automatyczne dopasowanie wyświetlanych treści do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym ją oglądamy. Laptopy, tablety czy smartfony to tylko niektóre z urządzeń, których aktualnie możemy używać jako przegladarki internetowej, a w czasach powszechnej cyfryzacji jeszcze prawdopodobnie ich przybędzie.

Po kilkunastu tygodniach dopracowywania szczegółów, pracy na grafiką, sprawdzania tekstów, uruchamiania tłumaczeń – wreszcie możemy się pochwalić dwoma skończonymi projektami.
Efekty naszej pracy poniżej 🙂


www_2

www.espd.at

www_1

www.osteopata-katowice.pl

 

Artyści Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego – katalog

Kwi20

Artyści Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego – katalog

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy wszystkich do obejrzenia finalnej wersji opublikowanego katalogu – Artyści Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego. Wydawnictwo udało się nam oddać do druku już jakiś czas temu, ale dopiero niedawno otrzymaliśmy nasz papierowy egzemplarz, z którego jesteśmy naprawdę dumni! Na 80 stronach formatu A4 zaprezentowane zostały sylwetki oraz twórczość artystów powiatu bieruńsko-lędzińskiego, a całość została obłożona twardą oprawą, co dodaje katalogowi powagi i wagi 😉

Zachęcamy do kliknięcia poniżej:

http://issuu.com/studioreklamowebonata/docs/katalog_2xa4/1

Gadżety reklamowe

Mar24

Nadeszła wiosna, wraz z nią rozpoczyna się kolejny sezon imprez plenerowych, tym samym rośnie zapotrzebowanie na gadżety reklamowe. Pikniki firmowe, zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci, rywalizacje sportowe, wydarzenia i promocje wychodzące poza siedziby firm potrzebują odpowiedniej oprawy wizualnej, często także drobnych, ale miłych właśnie gadżetów reklamowych. Kolorowe baloniki z logo firmy, t-shity z nadrukiem, flagi, smycze, znaczki, czapeczki są zabawym dodatkiem dla uczestników, a zarazem widoczną i skuteczną formą promocji.

Gadżety reklamowe

 t-shirt z nadrukiem

flaga

Balony z nadrukiem

t-shit z nadrukiem

Sidebar