Oklejenie samochodu – schronisko dla zwięrząt

Sty21

Oklejenie samochodu – schronisko dla zwięrząt

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność pracować nad projektem oklejenia nowego samochodu dla Schroniska Miejskiego w Tychach – Fiata Doblo Cargo przystosowanego do przewozu zwierząt. Pojazd znajdzie zastosowanie przy transporcie zagubionych i chorych czworonogów na terenie miasta. Oklejenie samochodu to świetny sposób na zwrócenie na siebie uwagi w celach promocyjnych, zwiększenie atrakcyjności i estetyki pojazdu czy wreszcie zdobycie nowych klientów.

Oklejenie samochodu - schronisko dla zwierzat


www.schronisko.tychy.pl

Folder

Sty20

Folder powystawowy.

Folder powystawowy powstał na zlecenie Starostwa Powiatowego w Bieruniu i prezentuje prace uczestników warsztatów ceramicznych, zgromadzone na wystawie wieńczącej te zajęcia. Ze względu na sporą objętość materiałów, które miały znaleźć się w folderze, wybraliśmy większy niż zazwyczaj format czyli A3 składane na 3 . Zastosowanie wyższej gramatury papieru (300 g) dodaje wydawnictwu szlachetności oraz zapewnia większą trwałość.

folder A3

folder

Katalog budowlany

Sty10

Katalog budowlany – firmy Kryjak

Katalog budowlany dla firmy architektonicznej Kryjak trafił wreszcie w nasze i Klienta ręce, po dość długim okresie żmudnej pracy :). Prawie dwustustronicowe wydawnictwo jest katalogiem domów jednorodzinnych oraz poradnikiem na temat tego wszystkiego, co wiąże się bezpośrednio z budową wymarzonego domu. Opracowanie graficzne tego typu wydawnictwa wiązało się nie tylko ze sprawnym operowaniem programami graficznymi, ale również z dużą dbałością o szczegóły.

Katalog budowlany

 

katalog budowlany 2

Sidebar