Identyfikacja wizualna

Mar25

Identyfikacja wizualna we wnętrzach komercyjnych czy też użyteczności publicznej stanowi ich nieodłączny, a zarazem konieczny element, który dodatkowo może pełnić rolę dekoracyjną.
W ostatnich miesiącach trwają intensywne prace nad wykończeniem i oznaczeniem Centrum Diagnostyki Obrazowej firmy SCANX Sp. z o.o. w Szpitalu św. Barbary w Sosnowcu. Jako studio reklamowe zajmujemy się szeroko rozumianą identyfikacją wizualną oddziału, w skład której wchodzą takie elementy jak oznaczenia drzwi, szyb, napisy na ścianach, meblach, tabliczki, logo etc. Z drugiej strony nasze działania kierują się w stronę architektury wnętrz. Poniżej dwa zdjęcia z ostatniej realizacji na tym oddziale – grafika na folii – na całej szerokości ściany ok. 4m, od sufitu do podłogi. Kolejne realizacje składać się będą z wydruków na plexi oraz szkle.

Projekt i koncepcja aranżacji wnętrz: Pracownia Projektowa Wykrzyknik

wall_1

wall_2

Dekoracje wnętrz

Mar04

Dekoracje wnętrz to jedna z dziedzin naszej działalności, którą zajmujemy się z prawdziwą przyjemnością. W ostatnich latach wiele zleceń otrzymujemy od osób prywatnych, pragnących upiększyć swoje domy i mieszkania w nowoczesny, niestandardowy sposób. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom projektujemy, drukujemy i oklejamy grafiką szafy, garderoby, ściany, wnęki, szkło zabudowywane w kuchniach, łazienkach, holach, ale i sypialniach czy innych pomieszczeniach. Wszystko zależy tu od wyobraźni – odpowiednio dobrana grafika potrafi powiększyć optycznie pomieszczenie, ocieplić je, sprawić by nabrało eleganckiego, zabawnego, kojącego lub innego w zależności od potrzeb charakteru. Poniżej prezentujemy grafikę na szkle w kuchni, która dobrze koresponduje z kolorem szafek kuchennych, a ponadto dodaje całej aranżacji nieco powiewu świeżości i lekkości.

kuchnia_1

kuchnia_2

Sidebar