Reklama na samochód

Kwi25

Reklama na samochód – Wrona Diesel Serwis.

Reklama na samochód – tym razem naszym wyzwaniem okazało się zaprojektownie oklejenia samochodu należącego do warsztatu samochodowego Wrona Diesel Serwis. Klientowi bardzo zależało, aby reklama nie była zbyt “nachalna”, raczej elegancka, aby wyróżniała się pozytywnie na tle innych branżowych pojazdów. Zdecydowaliśmy się na srebrne napisy i pasy oraz jeden element grafiki przyciągający wzrok. Kolorami niejako firmowymi Klienta jest czerwony i czarny, jednak w przypadku granatowego pojazdu wspólnie uznaliśmy, że musimy z nich zrezygnować z korzyścią dla estetycznego wyglądu całości. Myślimy, że efekt końcowy cieszy obie strony 🙂

Reklama na samochod

SCANX Sp. z o.o.

Kwi14

W Centrum Diagnostyki Obrazowej firmy SCANX Sp. z o.o. w Szpitalu św. Barbary w Sosnowcu w ostatnich miesiącach trwają intensywne prace nad wykończeniem i oznaczeniem wnętrz. Oprócz typowych oznaczeń wizualnych takich jak tabliczki, znaki, szyldy, strzałki itp. na terenie tego obiektu zajmujemy się szeroko rozumianą dekoracją wnętrz. Poniżej prezentujemy zdjęcia z ostatniej realizacji – grafika z motywem dmuchawców wydrukowana na plexi. W holu głównym na każda z istniejących kolumn została oklejona z czterech stron plexi, z kolei w pomieszczeniu poczekalni cała ściana wraz ze znajdującymi się w niej wnękami na szafy równiż została pokryta tym samym materiałem. Wnętrze z nieciekawego, bezosobowego, nabrało lekkości, przestrzeni i ciepła, stało się miejscem przyjaznym pacjentom i pracownikom.

Projekt i koncepcja aranżacji wnętrz SCANX Sp. z o.o.: Pracownia Projektowa Wykrzyknik

scanx_1

scanx_2

Clemensy Ad’2013

Kwi04

W tym roku ponownie mieliśmy przyjemność jako studio reklamowe przygotować komplet materiałów drukowanych oraz oprawę sceniczną corocznej imprezy Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego – rozdania Nagród w Dziedzinie Kultury – Clemensy Ad’2013. Zrealizowaliśmy zaproszenia, folder pamiątkowy, plakaty okolicznościowe oraz plansze wielkoformatowe, będące elementem scenograficznym. Wszystkie materiały wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, z uwzględnieniem wyjątkowego charakteru tej uroczystości. Zaproszenia oraz foldery, zrówno na zewnatrz, jak i wewnątrz dodatkowo uszlachetnione zostały lakierem wybiórczym.

clem_1

clem_2
clem_3

clem_4

clem_5

Dekoracja wnętrz

Kwi02

Prezentujemy kolejną naszą realizację z działu dekoracja wnętrz. Oklejenie dekoracyjnymi napisami szkła lacobel umieszczonego między blatem a szafkami w kuchni. Napisy zostały wycięte za pomocą plotera z folii ozdobnej “mrożonej”, srebrnej. Jest to materiał z wyglądu delikatny, lekko połyskujący, a jednocześnie przyklejony do gładkiej powierzchni jest bardzo wytrzymały. Grafika została przyklejona na zewnętrzną stronę szkła, co jest rzadkością, gdyż  zazwyczaj znajduje się od środka, za szkłem. W tym wypadku mieliśmy do czynienia ze szkłem lacobel, które jest lakierowane od wewnętrznej strony i było już zamontowane na ścianie. Efekt końcowy jednak Klienta nie satysfakcjonował, dlatego zdecydował się na ożywienie “nudnej” bieli. Teraz tekst subtelnie komponuje się we wnętrzu z białym szkłem i jasnymi meblami. Stanowi nienarzucające się eleganckie dopełnienie całości.

literki_1

 

Sidebar