Grafika na łodzi

Maj22

Grafika na łodzi – oto ciekawostka z ostatniej chwili! Po raz kolejny udowadniamy, że nie boimy się żadnych nowych wyzwań i chociaż był to nasz “morski” debiut, to jesteśmy zadowoleni z tej realizaji.  A teraz kilka szczegółów nietypowego zlecenia. Klient – pasjonat wędkarstwa, aż zza oceanu zwrócił się do nas z zamówieniem wykonania napisów i grafiki  na swoją łódź. Jeśli chodzi o ogólny zamysł projektu, to oczywiście właściciel miał swoją własną wizję, którą my staraliśmy się tylko “okiełznać” i dostosować do możliwości technicznych 🙂 Ostatecznie wspólnie uzgodniliśmy wygląd poszczególnych elementów, które zostały wycięte z folii kolorowej oraz lustrzanej (postać kobieca), przez co uzyskaliśmy dodatkowy ciekawy efekt. Całość została naklejona na błyszczącą powierzchnię łodzi. Zadowolony Klient przysłał nam kilka zdjęć na pamiątkę realizaji.

boat_2

boat_1

boat_3

SCANX Sp. z o.o.

Maj13

Wraz z oficjalnym otwarciem Centrum Diagnostyki Obrazowej firmy SCANX Sp. z o.o. w Szpitalu św. Barbary w Sosnowcu dobiegł końca pierwszy etap powierzonych nam na tym terenie prac. W chwili obecnej rozpoczynamy właśnie kolejne zlecenie dla firmy SCANX Sp. z o.o., w placówce w mysłowickim szpitalu. Będziemy wykonywać podobne prace tj. druk i oklejanie fototapetami ścian, wydruki i montaż plexi, oklajanie folią dekoracyjną szklanych drzwi, okien /projekt i koncepcja aranżacji wnętrz: Pracownia Projektowa Wykrzyknik/, oznaczenia informacyjne: tabliczki, pylony, gilotynki etc. Ponieważ oddział będzie przyjmował również najmłodszych pacjentów, wybrane elementy wnętrz będą starały się stworzyć przyjazny, kolorowy i beztroski świat dziecięcych zabaw.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z zakończonego montażu dwustronnego pylonu informacyjnego umieszczonego przy głównym wejściu do szpitala w Sosnowcu. Czasem realizacja zadanie wymaga “krwi i potu” – długie zmagania z fundamentem pylonu na szczęście zakończyły się zwycięstwem 😉

scanx_3a

scanx_3

 

Sidebar